شرکت بازرگانی شفیع

تنها نماینده شرکت هیلیس در ایران

سبد محصولات

سبد محصولات هیلیس به 5 گروه مجزا تقسیم میشود

  • ما محصولات مختلفی را تولید می کنیم که برای باغبانی طراحی شده اند. این محصولات عبارتند از سبدهای پوششی، مهارکننده های علف های هرز، محافظ پوست، گلدان های گیاهی و راهنماهای خزنده. همه از زغال سنگ لاستیکی و زغال سنگ سوزنی مشتق شده اند
  • محصولات ما همچنین به ارائه راه حل های کنترل فرسایش با ارائه پتوهای دوخته شده، منسوجات جغرافیایی و چوب سیاهه های جغرافیایی گسترش می یابد. اینها عمدتاً در تثبیت شیب ها / سواحل رودخانه و ساخت و ساز بزرگراه در میان کاربردهای متعدد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند
  •  

محصولات مشتق شده از پوسته نارگیل، از جمله مغز نارگیل، الیاف خرد شده و چیپس پوسته نارگیل یک اعتیادآور/جایگزین محبوب برای خاک در میان بسیاری از تولیدکنندگان است. این محصولات ویژگی های منحصر به فردی را پردازش می کنند که آنها را برای این منظور مناسب می کند. اینها شامل توانایی نگهداری آب بیشتر در مقایسه با سایر محیط‌ها، قابلیت آبرسانی مجدد آسان و افزایش تخلخل هوا است.
مغز کوکو در طول استخراج فیبر از پوسته نارگیل تولید می شود. به طور سنتی مغز کوکو به عنوان زباله محدود می شد و به درستی در زمین های باتلاقی، رودخانه ها و دریاچه ها دفع می شد که باعث آسیب های زیست محیطی به ویژه به جانداران دریایی می شد. پتانسیل هسته کوکو همراه با چیپس پوسته و فیبر کوکو خرد شده به عنوان یک محیط رشد مناسب برای نسل ها شناخته شده است. ما در هیلیس موفق شدیم این محصولات را به محصولات تجاری قابل استفاده تبدیل کنیم.

فواید استفاده از کوکو پیت

محل کاربرد استفاده از کوکو پیت

پیت فیبر کوکو

مغز فیبر کوکو که به نام کوکوپیت یا گرد و غبار کوکو نیز شناخته می شود در استخراج الیاف نارگیل تولید می شود. این ماده مالچ مانند، دارای تخلخل بالا و ظرفیت نگهداری آب، یک محیط رشد ایده آل برای گیاهان است.

چیپس پوسته

این شامل قطعات خرد شده/بریده شده پوسته نارگیل است. آنها به شکل مکعب هایی با شکل نامنظم هستند و در اندازه های مختلف متناسب با کاربردهای مختلف موجود هستند. اینها معمولاً به عنوان بستر گلدان برای ارکیده ها و گیاهان بریده مشابه استفاده می شوند.

اینها بلوکهای بسیار فشرده از مغز الیاف زغال سنگ هستند که به طور ایده آل به عنوان محیط رشد بدون خاک برای گیاهان مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند با افزودن آب یا استفاده از دستگاه های سنگ شکن بازسازی شوند. وزن استاندارد – 650 گرم.

100% آجر کوکوپیت

ایده آل برای بستر خزندگان و باغبانی خانه

سایز: 20*10*5
100% کوکوپیت
وزن 650 گرم
8-9 لیتر در هر آجر
بسته بندی خرده فروشی یا شسته نشده در دسترس 
24 آجر در هر کارتن
81 کارتون در هر پالت
38880 در هر کانتینر

100٪ تراشه هاسک آجر

ایده آل برای ارکیده

سایز: 20*10*5
100٪ تراشه
وزن 500 گرم
6-7 لیتر در هر آجر
بسته بندی خرده فروشی یا شسته نشده یا شسته نشده در دسترس
24 آجر در هر کارتن
81 کارتن در هر پالت
38880 در هر کانتینر